Depilacja

Epilacja czyli trwała depilacja działa na zasadzie fototermolizy selektywnej. Wiązka światła podczerwonego z lasera diodowego jest zamieniana na ciepło i jest pochłaniana przez melaninę włosa, której największe stężenie znajduje się w cebulce włosa. Uszkadzamy na stałe cebulkę włosa w fazie anagenu włącznie ze wszystkim co je odżywia, co zapobiega jego regeneracji i jego odradzaniu.

Aby osiągnąć trwałe usuwanie włosów, system laserowy musi być w stanie usuwać różne kolory i typy włosów, a także działać na różnych rodzajach skóry, zapewniając jej maksymalną ochronę. Długość fali laserowej, czas trwania impulsu i wielkość plamki mają wpływ na skuteczność depilacji (na wszystkich typach skóry).

epilacja1epilacja2

Rozwiązania proponowane przez firmę Coherent

Systemy LightSheer® firmy Lumenis (INFINITY ™, DESIRE ™ i DUET ™) wykorzystują technologię lasera diodowego 805nm, która stała się dobrze ugruntowaną metodą działającą na zasadzie fototermolizy selektywnej. Technologia LightSheer firmy Lumenis została zweryfikowana w wielu badaniach klinicznych i recenzowanych artykułach. Nasi klienci korzystają z technologii LightSheer, która owocuje satysfakcją klientów z efektów zabiegów.

Zalety systemu

1) Zabieg można dostosować, aby optymalnie zaspokoić potrzeby każdego pacjenta, dostosowując dokładność, skuteczność, bezpieczeństwo, komfort i szybkość .

2) Wysoka moc szczytowa, regulowany czas trwania impulsu i różnorodne wielkości plamki pozwalają na szybkie zabiegi na wszystkich obszarach ciała.

before1after1
before1after1

Thoughts from around the studio

Let's share the News and best articles